Notikumi

Sākta biļešu tirdzniecība uzdevumam - uzvedumam "Es ESMU" 2019

Ikgadējais labdarības uzvedums “ES ESMU” notiks š.g. 3. jūnijā plkst. 19.00 Mūzikas namā “Daile”.

Labdarības uzvedums “ES ESMU” notiek jau 6. gadu un tas veltīts teātra vecmeistaru atbalstam. Arī šogad režiju veidos Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa, programmu veidojot kā saspēli starp aktierspēli un mūzikas spēli, par partneriem pieaicinot Latvijā visiem iemīļotus un atpazīstamus mūziķus dzīvajā izpildījumā, bet šī gada uzveduma “jaunā nots” būs sadarbība radošajā procesā ar Latvijā zināmiem komponistiem.

Šogad uzvedumā teātra pasauli pārstāvēs tādi leģendāri aktieri kā - Lolita Cauka, Lidija Pupure, Uldis Dumpis, Juris Bartkevičs un Leonīds Lencs. Uzvedumā aktieriem piepulcēsies mūziķi Ieva Kerēvica, Valts Pūce, Raimonds Macats, Agnese Egliņa, Ēriks Ešenvalds un citi. Pasākuma vadīšana tradicionāli uzticēta Nacionālā teātra aktieriem Egilam Melbārdim un Mārtiņam Eglienam, kuriem epizodiski pievienosies arī citu teātru populāri un tautā iemīļoti aktieri.

Savukārt pasākuma otrajā daļā notiks tradicionālais “ziedojumu konkurss” jeb izsole, kurā varēs iegūt dažādus vērtīgus Latvijā populāru un atzītu mākslinieku ziedotus mākslas darbus.

Pagājušajā gadā šajā “izsolē” pirmo reiz tika izsolīta sēdvieta pirmajā rindā jau gadu uz priekšu, uz šīgada uzvedumu un - tā kā solītājs “uzdeva toni” ar 70 EUR par sēdvietu, tad šogad pirmā rinda skatītāju zālē tiek pasludināta par PATRONU rindu. Aicinām ikvienu izmantot šo iespēju - kļūt par pasākuma patronu. Vietu skaits ir ierobežots.

Kā katru gadu, visu jauno un vidējās paaudzes aktieru līdzdalība uzvedumā būs brīvprātīga, lai visus iegūtos līdzekļus, ieskaitot par uzveduma biļetēm iegūtos, varētu novirzīt teātra vecmeistaru atbalstam.

Kā katru gadu vakara gaitā būs iespēja klātienē tikties ar Latvijas teātra leģnedām - vecmeistariem.

Esam pārliecināti, ka arī šogad vakaru caurvīs jauka un sirsnīga atmosfēra!

Pasākumu rīko Fonds RAMPA - teātra vecmeistaru atbalstam. Atbalsta - “Latvijas Kultūras ministrija”, “Latvijas Kultūras akadēmija”, SIA “Latvijas Valsts Meži” , Latvijas Nacionālais teātris un Ziedot.lv

www.rampa.lv

Te ir mazais, jaukais aizkulišu links:
http://straume.lmt.lv/lv/kultura/kultura/es-esmu-aizkulises/1003002

Un, lūk, arī iepriekšējo gadu “ES ESMU” uzvedumu linki:

Es Esmu 2017
http://straume.lmt.lv/lv/kultura/kultura/es-esmu/1000964

Es Esmu 2018
http://straume.lmt.lv/lv/kultura/kultura/es-esmu/1023718